Timothée Chalamet w ekranizacji  kultowej powieści Franka Herberta – „Diuna”
Inspiracje

Timothée Chalamet w ekranizacji kultowej powieści Franka Herberta – „Diuna”

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

„Diuna” autorstwa Franka Herberta stanowi jeden z ważniejszych filarów literatury science fiction. Do dziś  książkę przetłumaczono na wiele języków i sprzedała się w ponad 20 milionów egzemplarzy.  Na jej ekranizację czekają fani na całym świecie. Film wejdzie do kin w grudniu, a zagra w nim m.in. Timothée Chalamet.

W obsadzie filmu wystąpią także: Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac, Jason Momoa czy Josh Brolin. Fabuła „Diuny” rozgrywa się na pustynnej planecie Araksis, która  jest źródłem najcenniejszej substancji we Wszechświecie, umożliwiającej nawigatorom statków kosmicznych manipulowanie przestrzenią i zaglądanie w nurt upływającego czasu. Ten, kto włada Araksis, trzyma w swoich rękach klucz do Cesarstwa i Wszechświata – staje się centrum wydarzeń zmieniających oblicze przestrzeni opanowanej przez ludzi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Saddle bag
Saddle bag
Dlaczego saddle bag od Diora dołączyło do grona it-bags, czyli najbardziej pożądanych dodatków prosto z high fashion? Poznaj krótką historię.
Typ rzęs, a wybór odpowiedniego tuszu
Typ rzęs, a wybór odpowiedniego tuszu
Nie masz pojęcia, jaki tusz do rzęs wybrać? Może nie wiesz, co oznaczają ich angielskie nazwy? Przeczytaj artykuł, a dowiesz się wszystkiego, co niezbędne!
Jak dobrać makijaż do koloru oczu i dlaczego warto?
Jak dobrać makijaż do koloru oczu i dlaczego warto?
Makijaż dobrany do koloru tęczówki? Zdecydowanie jesteśmy na tak! Sprawdź, jakie cienie do powiek wybierać, aby wydobyć z głębi swojego spojrzenia to, co najlepsze.
Ostatnie wpisy