Twórca „Tamte dni, tamte noce” wyreżyseruje serial z Chloe Sevigny i Kid Cudim
Inspiracje

Twórca „Tamte dni, tamte noce” wyreżyseruje serial z Chloe Sevigny i Kid Cudim

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Włoski reżyser Luca Guadagnino – twórca nagrodzonego licznymi nagrodami filmu “Tamte dni, tamte noce” jest w wirze pracy. Jednym z jego nowych projektów jest miniserial realizowany dla HBO –  „We Are Who We Are”.

Ponownie zobaczymy piękne ujęcia z Włoch, jednak tym razem będą to rodzinne strony reżysera. W obsadzie głównych ról bardzo obiecujące nazwiska –  raper Kid Cudie oraz Chloe Sevigny. 

Serial będzie poruszać takie tematy jak przyjaźń, miłość, dorastanie i trudy wynikające ze skomplikowanego życia nastolatków. Już po kilku pierwszych odcinkach serial zgarnia mnóstwo pochlebnych recenzji. 

Nowa produkcja HBO we współpracy z Lucą Guadagnino

Serial opowiada historię dwójki nastolatków żyjących w amerykańskiej bazie wojskowej stacjonującej na terenie Włoch. Ten mikroświat ma swoje problemy, rozterki i tęsknoty. Są to początki szukania swojej tożsamości i mierzenia się z trudnymi pytaniami i wyborami. Wśród obsady zobaczymy między innymi Jack Dylan Grazer, Tom Mercier oraz Jordan Kristine Seamon. Będzie to wspaniała możliwość przeżycia wyjątkowej przygody wraz z bohaterami serialu “We Are Who We Are”. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*