Poznaj filmy, w których kadry Paryża są ujmujące!
Inspiracje

Poznaj filmy, w których kadry Paryża są ujmujące!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Paryż – miejsce, które zachwyca swoim pięknem i unikalnym klimatem. Na próżno szukać bardziej romantycznego zakątka na ziemi. Poznaj filmy, w których można ujrzeć wyjątkowe kadry z Miasta Miłości!

Paryż jest miastem, które słynie z romantyzmu, miłości, pięknych widoków, sztuki i oczywiście dobrego jedzenia. Tak niesamowitej architektury nie znajdziemy nigdzie indziej. Nie ma co się więc dziwić, iż producenci tak chętnie kręcą swoje najlepsze filmy właśnie w stolicy Francji. Sprawdźmy, które produkcje zapewnią widzom wyjątkową, „parysko-wizualną ucztę”. 

O północy w Paryżu

Chcąc zobaczyć na ekranie paryskie piękno, warto obejrzeć film z 2001 r. pt. „O północy w Paryżu”. Jest to historia dwojga zakochanych, którzy postanawiają przybyć do Miasta Miłości, by właśnie tu zaplanować swój ślub. Aczkolwiek uczucie narzeczonych zostaje poddane próbie – czy uda im się ją przetrwać? 

Jak ukraść milion dolarów

To film, który można oglądać wielokrotnie i nigdy się nie nudzi. Romantyzm przeplata się tu ze świetną zabawą, a to wszystko w pięknej, paryskiej scenerii. Historia opowiada o Nicole, której ojciec jest fałszerzem sztuki. Pewnego dnia Muzeum Lafayette pożycza od niego posążek Venus, który, rzecz jasna, nie jest autentykiem. Rzeźba musi przejść testy, potwierdzające jej prawdziwość – i tu zaczynają się schody. Nicole postanawia zrobić wszystko, aby uchronić swojego ojca przed skompromitowaniem się na oczach świata.

Amelie

To idealna propozycja dla prawdziwych miłośników romantycznych scenerii. Akcja filmu toczy się w Montmartre – artystycznej dzielnicy Paryża. Poznajemy tu dziewczynę o imieniu Amelie, która postanawia, że będzie pomagała innym w znalezieniu szczęścia. Nie spodziewa się jednak, że ją samą doprowadzi to do prawdziwej miłości.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy 60-latki mogą ubierać się stylowo? Jeszcze jak!
Czy 60-latki mogą ubierać się stylowo? Jeszcze jak!
Jednak elegancja i styl nie mają ograniczeń wiekowych. Osoby w wieku 60 lat i więcej mogą również cieszyć się modą, podkreślając swoją indywidualność oraz doświadczenie życiowe.
Jak odpowiednio dopasować szeroki pasek do zegarka do swojego stylu
Jak odpowiednio dopasować szeroki pasek do zegarka do swojego stylu
Odkryj, jak w łatwy sposób dobrać szeroki pasek do zegarka, tak aby idealnie komponował się z Twoim stylem. Tipsy dla modnych i zdecydowanych, porady na każdą okazję.
Jaka bransoletka dla dziewczynki będzie najlepsza?
Jaka bransoletka dla dziewczynki będzie najlepsza?
W dalszej części tekstu omówimy różne rodzaje bransoletek oraz podpowiemy, na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej biżuterii dla małej damy!
Ostatnie wpisy