Poznaj filmy, w których kadry Paryża są ujmujące!
Inspiracje

Poznaj filmy, w których kadry Paryża są ujmujące!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Paryż – miejsce, które zachwyca swoim pięknem i unikalnym klimatem. Na próżno szukać bardziej romantycznego zakątka na ziemi. Poznaj filmy, w których można ujrzeć wyjątkowe kadry z Miasta Miłości!

Paryż jest miastem, które słynie z romantyzmu, miłości, pięknych widoków, sztuki i oczywiście dobrego jedzenia. Tak niesamowitej architektury nie znajdziemy nigdzie indziej. Nie ma co się więc dziwić, iż producenci tak chętnie kręcą swoje najlepsze filmy właśnie w stolicy Francji. Sprawdźmy, które produkcje zapewnią widzom wyjątkową, „parysko-wizualną ucztę”. 

O północy w Paryżu

Chcąc zobaczyć na ekranie paryskie piękno, warto obejrzeć film z 2001 r. pt. „O północy w Paryżu”. Jest to historia dwojga zakochanych, którzy postanawiają przybyć do Miasta Miłości, by właśnie tu zaplanować swój ślub. Aczkolwiek uczucie narzeczonych zostaje poddane próbie – czy uda im się ją przetrwać? 

Jak ukraść milion dolarów

To film, który można oglądać wielokrotnie i nigdy się nie nudzi. Romantyzm przeplata się tu ze świetną zabawą, a to wszystko w pięknej, paryskiej scenerii. Historia opowiada o Nicole, której ojciec jest fałszerzem sztuki. Pewnego dnia Muzeum Lafayette pożycza od niego posążek Venus, który, rzecz jasna, nie jest autentykiem. Rzeźba musi przejść testy, potwierdzające jej prawdziwość – i tu zaczynają się schody. Nicole postanawia zrobić wszystko, aby uchronić swojego ojca przed skompromitowaniem się na oczach świata.

Amelie

To idealna propozycja dla prawdziwych miłośników romantycznych scenerii. Akcja filmu toczy się w Montmartre – artystycznej dzielnicy Paryża. Poznajemy tu dziewczynę o imieniu Amelie, która postanawia, że będzie pomagała innym w znalezieniu szczęścia. Nie spodziewa się jednak, że ją samą doprowadzi to do prawdziwej miłości.  

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fryzury, w których zachwycisz na letnich weselach
Fryzury, w których zachwycisz na letnich weselach
Wiesz już, jakie fryzury są najmodniejsze na letnich weselach? Znasz zasady, którymi powinnaś się kierować przy wyborze upięcia? My znamy odpowiedzi na te pytania!
Targi Designu Wzory w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie!
Targi Designu Wzory w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie!
Zaplanuj weekend w Warszawie - wybierz się na Targi Designu Wzory w Domu Braci Jabłkowskich!
Leonie Hanne – tajniki stylu stałej bywalczyni Tygodni mody
Leonie Hanne – tajniki stylu stałej bywalczyni Tygodni mody
Leonie Hanne to z pewnością wpływowa postać w świecie mody. Sprawdź, czym wyróżnia się styl znanej blogerki.
Ostatnie wpisy