Na te wystawy czekamy w 2021! Zobacz najciekawsze wydarzenia w świecie sztuki
Inspiracje

Na te wystawy czekamy w 2021! Zobacz najciekawsze wydarzenia w świecie sztuki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W związku z pandemią koronawirusa i odwołaniem wielu wydarzeń – wiele osób z niecierpliwością wyczekuje roku 2021. Sprawdzamy, co w najbliższym czasie czeka na nas, jeśli chodzi o świat sztuki!

W ubiegłym roku byliśmy zamknięci w domach z powodu Covid -19. Nie ma więc co się dziwić, że większość z nas już nie może się doczekać, aż pójdzie do teatru czy obejrzeć wystawę. Sprawdzamy więc, czego możemy oczekiwać w ciągu najbliższych miesięcy. 

„Alice: Curiouser and Curiouser” dla zainteresowanych modą

Pod koniec marca w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie można będzie obejrzeć wystawę, która pokaże jaki wpływ na popkulturę miały książki Lewisa Carrolla i ilustracje Johna Tenniela. Wśród eksponatów można będzie obejrzeć m.in. zdjęcia Pirelli Tima Walkera, kostiumy z adaptacji Tima Burtona z 2010 r. oraz projekty Iris Van Herpen. 

„Simply Brilliant: Artist-Jewellers of the 1960s and 1970” – dla miłośników błyskotek

W Schmuckmuseum  – w niemieckim Pforzheim można będzie od 27 marca do 27 czerwca podziwiać biżuterię, która w latach 60. oddawała nastrój buntu. Będzie wiele niebanalnych, futurystycznych błyskotek nawiązujących do ruchu kobiet i kontrkulturowych tożsamości. 

Najwięksi artyści na wystawie w Fashion and Textile Museum w Londynie

Interesujesz się historią takich artystów i zespołów jak The Beatles, The Rolling Stones czy Jimi Hendrix? Jeśli tak, to musisz obejrzeć wystawę w Fashion and Textile Museum w Londynie, gdzie można dowiedzieć się o nich więcej i obejrzeć m.in. kupowane przez nich w latach 60. stroje!

Warto wiedzieć, że wiele tegorocznych wystaw będzie dostępnych online. Można więc zobaczyć niezwykłe projekty bez wychodzenia z domu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dla kogo przeznaczone są podkłady cukiernicze?
Dla kogo przeznaczone są podkłady cukiernicze?
To świetne rozwiązanie podczas uroczystości tj. dożynki czy kiermasz, gdzie potrzebujemy liczne podkładki pod własnoręcznie zrobione torty, ciasta oraz muffinki. Pozwolą one nam na położenie ciast bezpośrednio na obrusie. Gdzie jeszcze przydadzą się podkłady cukiernicze?
Polecamy filmy Disneya, do których warto powrócić
Polecamy filmy Disneya, do których warto powrócić
Szukasz ciekawych filmów Disneya? Sprawdź nasze propozycje, które warto obejrzeć.
Biżuteryjna marka Rosa prezentuje zaskakującą kolekcję
Biżuteryjna marka Rosa prezentuje zaskakującą kolekcję
Która kobieta nie kocha biżuterii? Oczywiście dodatki powinny być wyjątkowe, podkreślać nasze piękno i zachwycać swoim blaskiem. Uwagę z pewnością przyciąga najnowsza kolekcja marki ROSA. Mamy tu ciekawe połączenie rzemiosła z XVIII wieku ze współczesnością. Wszystko wysmakowane i wyjątkowe!
Ostatnie wpisy