Na te wystawy czekamy w 2021! Zobacz najciekawsze wydarzenia w świecie sztuki
Inspiracje

Na te wystawy czekamy w 2021! Zobacz najciekawsze wydarzenia w świecie sztuki

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W związku z pandemią koronawirusa i odwołaniem wielu wydarzeń – wiele osób z niecierpliwością wyczekuje roku 2021. Sprawdzamy, co w najbliższym czasie czeka na nas, jeśli chodzi o świat sztuki!

W ubiegłym roku byliśmy zamknięci w domach z powodu Covid -19. Nie ma więc co się dziwić, że większość z nas już nie może się doczekać, aż pójdzie do teatru czy obejrzeć wystawę. Sprawdzamy więc, czego możemy oczekiwać w ciągu najbliższych miesięcy. 

„Alice: Curiouser and Curiouser” dla zainteresowanych modą

Pod koniec marca w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie można będzie obejrzeć wystawę, która pokaże jaki wpływ na popkulturę miały książki Lewisa Carrolla i ilustracje Johna Tenniela. Wśród eksponatów można będzie obejrzeć m.in. zdjęcia Pirelli Tima Walkera, kostiumy z adaptacji Tima Burtona z 2010 r. oraz projekty Iris Van Herpen. 

„Simply Brilliant: Artist-Jewellers of the 1960s and 1970” – dla miłośników błyskotek

W Schmuckmuseum  – w niemieckim Pforzheim można będzie od 27 marca do 27 czerwca podziwiać biżuterię, która w latach 60. oddawała nastrój buntu. Będzie wiele niebanalnych, futurystycznych błyskotek nawiązujących do ruchu kobiet i kontrkulturowych tożsamości. 

Najwięksi artyści na wystawie w Fashion and Textile Museum w Londynie

Interesujesz się historią takich artystów i zespołów jak The Beatles, The Rolling Stones czy Jimi Hendrix? Jeśli tak, to musisz obejrzeć wystawę w Fashion and Textile Museum w Londynie, gdzie można dowiedzieć się o nich więcej i obejrzeć m.in. kupowane przez nich w latach 60. stroje!

Warto wiedzieć, że wiele tegorocznych wystaw będzie dostępnych online. Można więc zobaczyć niezwykłe projekty bez wychodzenia z domu!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kosmetyki optycznie powiększające usta
Kosmetyki optycznie powiększające usta
Twoje usta są małe? Chcesz optycznie je powiększyć, jednak nie stać Cię na zabieg w profesjonalnym gabinecie? Sprawdź skuteczne kosmetyki na optyczne powiększenie ust.
Biografie projektantów mody. 6 najlepszych pozycji
Biografie projektantów mody. 6 najlepszych pozycji
6 niezwykle ciekawych pozycji książkowych o modzie, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć branżę fashion. Pasjonujące życie znanych projektantów mody spisane na kartach biografii!
Kolor sukienki ma znaczenie – dobierz go do typu urody
Kolor sukienki ma znaczenie – dobierz go do typu urody
Wiele pań uwielbia nosić sukienki, również zimą.
Ostatnie wpisy