Najbardziej wyczekiwane seriale w 2021!
Inspiracje

Najbardziej wyczekiwane seriale w 2021!

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Coraz więcej osób zaczyna oglądać seriale i filmy w internecie. Główną tego przyczyną jest pandemia, która realnie przyczyniła się do tego, że więcej czasu spędzamy w domu, a zamiast oczekiwać na premiery kinowe, czekamy na te serialowe. W związku z tym takie platformy jak Netflix czy HBO GO zdobywają coraz  większą liczbę nowych użytkowników, głównie za sprawą świetnych produkcji, które cieszą się ogromną popularnością. Prezentujemy 5 najbardziej wyczekiwanych seriali w 2021 roku. 

  1. Dom z papieru (La casa de papel)

Jest to jeden z najpopularniejszych seriali, który zdobył dużą liczbę fanów na całym świecie. Dom z papieru jest jednym z najlepiej ocenianych seriali przez krytyków filmowych. Zdobył  wiele nagród między innymi nagrodę Emmy w kategorii najlepszego serialu dramatycznego. To niezwykłe wyróżnienie dla tej produkcji i jednocześnie gwarancja jej wysokiego poziomu. 

Dom z papieru to hiszpańska serial, który obejrzeć można na popularnym serwisie Netflix. Producenci zapowiedzieli, iż oczekiwany 5 sezon będzie ostatnim sezonem tego serialu, a pojawić się on może już w połowie 2021 roku. Mimo iż wiele osób z pewnością będzie tęsknić za znakomitą obsadą i bohaterami oraz wartką akcją trzymającą w napięciu, to wiadomość o zakończeniu tej serii wydaje się być bardzo rozsądna. Już 4 sezon “Domu z papieru” oceniany był bowiem przez wiele osób jako wyreżyserowany na siłę, aby wykorzystać fale popularności produkcji. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, koniecznie nadrób poprzednie sezony przed premierą ostatnich odcinków tej wciągającej serii!

  1. Sex Education

Ta produkcja Netflixa jest bardzo mocno wyczekiwana w 2021 roku. Serial “Sex Education” ma dużą i wierną liczbę fanów, dzięki czemu producenci zapowiedzieli kontynuację tej serii. Jest on idealny nie tylko dla młodych widzów, ale również dla tych starszych, ponieważ porusza bardzo ważne życiowe tematy, ale w przyjemny i lekki sposób. Niewątpliwie mógłby być on wyświetlany na zajęciach szkolnych, ponieważ naprawdę wiele można się z niego nauczyć. Serial przekazuje niezwykle cenne wartości. “Sex Education” z pewnością nie należy do produkcji, które szybko się nudzą, a my czekamy już z popcornem na to, co zaplanowali dla nas w kolejnym sezonie reżyserzy i producenci.

  1. Plotkara (Gossip Girl)

Stało się. Stara dobra Plotkara wraca na salony! Ten serial ma być odświeżoną wersją dobrze znanej produkcji, która zakończyła się w 2012 roku. W swojej pierwszej odsłonie miała bardzo wielu fanów na całym świecie, dlatego właśnie ta pozycja jest szczególnie mocno wyczekiwana w tym roku. Serial ten dostępny będzie na platformie HBO Max i mimo iż ma być nowszą wersją dobrze znanej Plotkary z całkowicie nową obsadą, to za reaktywację tej serii odpowiedzialne są dokładnie te same osoby, które tworzyły pierwotną wersję “Gossip Girl”. Miejmy nadzieję, że reboot tego serialu będzie równie popularny co jej wersja z ubiegłych lat.

https://www.youtube.com/watch?v=i-jOiBeW5e8
  1. Ty (You)

Kontynuacja tego jakże nietypowego serialu to bardzo wyczekiwana produkcja w 2021 roku. “You” jest w stanie zaskoczyć każdego widza. Główny bohater tej serii pomimo swoich zdecydowanie mocno psychopatycznych zapędów bardzo szybko zyskał miłość widzów i popularność, a do aktora, który znakomicie gra tę rolę wzdycha wiele kobiet na całym świecie. Tak więc nic w tym dziwnego, że producenci zdecydowali się na nakręcenie kolejnego, już 3. sezonu, który miejmy nadzieję, znów zaskoczy swoich widzów nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Ta produkcja dostępna jest w serwisie Netflix.

  1. Stranger Things

Jeden z najlepiej ocenianych seriali i jednocześnie chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji w 2021 roku. Oczywiście chodzi o niesamowity serial “Stranger Things”, który właśnie w tym roku ma doczekać się swojej kontynuacji. Ta produkcja zdobyła bardzo wiele nagród i  jest to jedna z najlepiej ocenianych produkcji Netflixa. Liczba teorii internautów na temat tego, co może pojawić się w nowym 4 sezonie, zdaje się nie mieć końca. Na szczęście już w tym roku będzie nam dane poznać dalsze losy naszych ulubionych bohaterów, osadzonych w klimatycznej scenerii.

Najbardziej wyczekiwane w 2021 roku są seriale, które zachwyciły widzów we wcześniejszych sezonach. Dzięki pandemii popyt na serialowe produkcje jest ogromny, przez co producenci coraz szybciej decydują się na kręcenie nowych odcinków. Bez wątpienia to właśnie takie seriale jak “Stranger Things” czy “Dom z papieru”, są najgorętszymi premierami zapowiadanymi przez Netflixa. Wobec tego ten rok zapowiada się naprawdę dobrze, więc jedyne co nam pozostaje nam to kupić popcorn i wyczekiwać ulubionych produkcji. 

Zdjęcie główne: Andrea Piacquadio z Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy wykonuje się przeszczep włosów?
Kiedy wykonuje się przeszczep włosów?
Borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoja fryzura coraz bardziej się przerzedza, a zakola stają się coraz większe? Przekonaj się, czy zabieg przeszczepu włosów jest dla Ciebie!
Jak wybrać prezent dla męża, taty, szefa?
Jak wybrać prezent dla męża, taty, szefa?
Wybór odpowiedniego prezentu dla niego nie jest oczywisty, bowiem wiele zależy od relacji, jakie łączą nas z konkretnym mężczyzną.
Wesele – gdzie urządzić taką imprezę?
Wesele – gdzie urządzić taką imprezę?
Jak podejść do organizacji imprezy weselnej?
Ostatnie wpisy