Gal Gadot zagra Kleopatrę?
Inspiracje

Gal Gadot zagra Kleopatrę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gwiazda „Wonder Woman” w roli Kleopatry? Tak donoszą amerykańskie media. To ogromna szansa dla aktorki i niezła gratka dla miłośników kina.

Gal Gadot urodziła się w 1985 r. w Rosz ha-Ajin. Ta izraelska aktorka i modelka sławę zyskała m.in. za główną rolę w Wonder Woman. Jedno jest pewne; nie można jej odmówić ani urody, ani talentu. Niedawno w kuluarach pojawiły się plotki, jakoby gwiazda miała wcielić się w rolę Kleopatry. I ku uciesze fanów Gadot – okazały się prawdą! Jak donoszą amerykańskie media aktorka dostała angaż i będzie miała okazję zaprezentować się na ekranach jako władczyni Egiptu. 

Przed Gadot trudne zadanie

O odświeżeniu historii Kleopatry w Hollywood mówiło się od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz zapadła ostateczna decyzja o nakręceniu tego filmu. Pierwsza produkcja opowiadająca o losach słynnej Kleopatry powstała w 1963 r., a główną rolę zagrała wówczas Elizabeth Taylor. Gadot ma więc trudne zadanie, musi bowiem udowodnić, że naprawdę zasłużyła na tę rolę. Szczególnie że wcześniej typowano, iż dostanie ją Angelina Jolie.

Film wyreżyseruje Patty Jankins (autorka „Wonder Woman”), z kolei za produkcję i scenariusz będzie odpowiadała Leata Kalogridis. Produkcja zostanie sfinansowana przez Paramount.

Ciekawa historia władczyni Egiptu

Warto wspomnieć, iż Kleopatra to ostatnia władczyni hellenistycznego Egiptu. Jej rządy miały przypadać na lata 51-30 p.n.e. Jej historia jest bardzo ciekawa, po objęciu władzy miała poślubić Ptolemeusza – swojego brata. Jednakże w wyniku dworskich intryg musiała opuścić Egipt. Udało jej się zdobyć wsparcie samego Cezara (któremu urodziła syna) i dzięki niemu wróciła na egipski tron. Później poznała Marka Antoniusza, z tego związku urodziło się troje dzieci, które później były skonfliktowane. W wyniku porażki, w zapewnienie władzy swoim potomkom, zdecydowała się odebrać sobie życie. Ta niezwykła historia zachwycała i wciąż zachwyca, dlatego pokazana na nowo z pewnością zachęci wiele osób do wizyty w kinie!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najlepsze seriale o modzie dostępne na popularnych serwisach streamingowych!
Najlepsze seriale o modzie dostępne na popularnych serwisach streamingowych!
Poszukujesz ciekawych seriali o modzie? Poznaj nasze wyjątkowe propozycje!
Jesienna kolekcja Loriini – marki należącej do Anny Wędzikowskiej
Jesienna kolekcja Loriini – marki należącej do Anny Wędzikowskiej
Poznaj najnowszą kolekcję sukienek od Loriini - marki należącej do Anny Wędzikowskiej.
Jak czapki ochronne mogą zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy?
Jak czapki ochronne mogą zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy?
Odkryj, w jaki sposób czapki ochronne mogą podnieść poziom bezpieczeństwa w twoim miejscu pracy. Przeczytaj nasze porady i wytyczne dotyczące zasad bezpieczeństwa.
Ostatnie wpisy