Album „Her Dior” – piękne źródło inspiracji z modą w tle
Inspiracje

Album „Her Dior” – piękne źródło inspiracji z modą w tle

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dior, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet, wydał przepiękny album, który będzie perełką zwłaszcza dla osób lubiących kolekcjonować wyjątkowe i piękne rzeczy. Album to owoc współpracy włoskiej projektantki Marii Grazii Chiuri, która jest dyrektorem artystycznym domu mody Dior, z utalentowanymi fotografkami z różnych zakątków świata. 

Zdjęcia, które znalazły się w tej niezwykłej książce, pokazują różne spojrzenia Diora na otaczający nas świat. To niezwykły projekt, ma na celu celebrować nie tylko modę, ale i feministyczne wartości, które wspiera francuski dom mody. 

Wyjątkowy i ważny projekt – album „Her Dior” 

Założeniem stworzenia artystycznego projektu, który zawiera niezwykłe zdjęcia, było przedstawienie różnych wizji kobiecości. Moda może pomóc kobietom wyrazić siebie w autentyczny i niezależny sposób. Żyjemy w czasie ogromnych społecznych zmian, świat oparty na patriarchacie musi przejść transformację. Dom mody Dior również przez lata przeszedł mnóstwo przemian, jedną z nich było zatrudnienie na stanowisku dyrektorki kreatywnej kobiety, pierwszy raz w ciągu 70-letniej historii marki. Zdjęcia wykonane przez kobiety mają pokazać, że moda i branża fashion to świetne miejsca do łamania stereotypów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stroje kąpielowe damskie nie tylko na lato!
Stroje kąpielowe damskie nie tylko na lato!
Lato w pełni, zatem nie dziwi fakt, iż stroje kąpielowe damskie wyprzedają się w bardzo szybkim tempie. Potrzebujemy ich nie tylko podczas wypoczynku nad morzem, lecz również na basenach czy nad jeziorami.
Modowe lekcje, które możemy dziś odebrać od Audrey Hepburn
Modowe lekcje, które możemy dziś odebrać od Audrey Hepburn
Ponadczasowe, kobiece i subtelne; takie były wybory modowe jednej z największych gwiazd Hollywoodu - Audrey Hepburn. Zobacz, czego mogłaby nas nauczyć o modzie!
Rękawiczki winylowe – wygodne i wszechstronne
Rękawiczki winylowe – wygodne i wszechstronne
Rękawiczki winylowe - Twoja ochrona i wygoda w jednym! Zapewnij sobie niezawodną barierę przed zanieczyszczeniami i substancjami chemicznymi.
Ostatnie wpisy