Album „Her Dior” – piękne źródło inspiracji z modą w tle
Inspiracje

Album „Her Dior” – piękne źródło inspiracji z modą w tle

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dior, aby uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet, wydał przepiękny album, który będzie perełką zwłaszcza dla osób lubiących kolekcjonować wyjątkowe i piękne rzeczy. Album to owoc współpracy włoskiej projektantki Marii Grazii Chiuri, która jest dyrektorem artystycznym domu mody Dior, z utalentowanymi fotografkami z różnych zakątków świata. 

Zdjęcia, które znalazły się w tej niezwykłej książce, pokazują różne spojrzenia Diora na otaczający nas świat. To niezwykły projekt, ma na celu celebrować nie tylko modę, ale i feministyczne wartości, które wspiera francuski dom mody. 

Wyjątkowy i ważny projekt – album „Her Dior” 

Założeniem stworzenia artystycznego projektu, który zawiera niezwykłe zdjęcia, było przedstawienie różnych wizji kobiecości. Moda może pomóc kobietom wyrazić siebie w autentyczny i niezależny sposób. Żyjemy w czasie ogromnych społecznych zmian, świat oparty na patriarchacie musi przejść transformację. Dom mody Dior również przez lata przeszedł mnóstwo przemian, jedną z nich było zatrudnienie na stanowisku dyrektorki kreatywnej kobiety, pierwszy raz w ciągu 70-letniej historii marki. Zdjęcia wykonane przez kobiety mają pokazać, że moda i branża fashion to świetne miejsca do łamania stereotypów. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odzieżowe inspiracje z życia i twórczości Coco Chanel
Odzieżowe inspiracje z życia i twórczości Coco Chanel
Zanurz się w świat Coco Chanel, od której twórczości czerpią inspiracje projektanci na całym świecie. Dowiedz się, jak wykorzystać jej odzieżowe koncepcje w swoim stylu.
Czym i jak zabezpieczyć skórzane buty?
Czym i jak zabezpieczyć skórzane buty?
Kupiłaś skórzane buty? Sprawdź, jak powinieneś je czyścić oraz jak je zabezpieczyć.
Naturalne futra – zalety i wady
Naturalne futra – zalety i wady
Futro naturalne to okrycie wierzchnie, które budzi niemałe kontrowersje. Do jego zalet zaliczyć można elegancki wygląd, do wad - nieekologiczność i szkodliwy wpływ na zdrowie.
Ostatnie wpisy