Drugi sezon „Emily w Paryżu” – jak się zapowiada?
Inspiracje

Drugi sezon „Emily w Paryżu” – jak się zapowiada?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesienią Netflix zaprezentował widzom serial o młodej kobiecie, która zdecydowała się porzucić wszystko i spełniać własne marzenia. W pierwszych odcinkach poznajemy Emily, która przyjeżdża do Paryża, nie znając języka ani branży, w jakiej ma pracować. Pracownicy nie są jej przyjaźni. Z czasem główna bohaterka zadomawia się we Francji, poznaje coraz więcej przyjaciół, staje się muzą znanego projektanta, a także przeżywa liczne romanse.

Co przyniesie drugi sezon “Emily w Paryżu”? 

Przede wszystkim na termin premiery kolejnego sezonu duży wpływ będzie mieć pandemia. Pomimo tego kilka osób z planu zgodziło się powiedzieć co nieco o drugim sezonie serialu. Możemy być pewni, że na ekranie ujrzymy Lily Collins, Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo, Ashley Park oraz Camille Razat. Obsada nadal nie ulegnie zmianie. A co z naszą tytułową bohaterką? Scenarzysta serialu zapowiada, że w drugim sezonie Emily będzie twardo stąpała po ziemi. Stanie się również prawdziwą mieszkanką Paryża. Role drugoplanowych postaci zostaną rozwinięte. Dowiemy się co stoi za wyniosłą fasadą Sylvie – szefowej Emily. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Preppy chic – styl amerykańskich studentów z wyższych sfer
Preppy chic – styl amerykańskich studentów z wyższych sfer
Moda inspirowana elitarnymi uczelniami wyższymi ponownie wraca do trendów. Sprawdź, jakie elementy studenckiego mundurku mogą pomóc Ci stworzyć elegancki i klasyczny outfit!
Jakie korzyści oferuje mezoterapia mikroigłowa?
Jakie korzyści oferuje mezoterapia mikroigłowa?
Mezoterapia mikroigłowa to innowacyjna metoda leczenia skóry, która pozwala na wzmocnienie jej struktury i poprawienie kondycji. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu aktywnych substancji bezpośrednio do skóry za pomocą mikroigieł. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest osiągnięcie widocznych i trwałych efektów, takich jak redukcja zmarszczek, poprawa jędrności i elastyczności skóry oraz spłycenie blizn i przebarwień
Netflix: top 10 nowych seriali na jesień 2020
Netflix: top 10 nowych seriali na jesień 2020
Idealne propozycje seriali na jesienne wieczory. Netfix przygotował tej jesieni wyjątkową mieszankę świetnych premier. Sprawdź.
Ostatnie wpisy