Post Production Forum 2020 – w tym roku online!
Inspiracje

Post Production Forum 2020 – w tym roku online!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Post Production Forum to wydarzenie w całości poświęcone tematowi post produkcji filmowej, skierowane do wszystkich twórców branży audiowizualnej a także do osób, które interesuje świat powstawania filmu. Również mile widziane są osoby które myślą o karierze w branży filmowej lub stawiają w niej pierwsze kroki. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4.12.-6.12.2020.

Organizatorzy kładą nacisk na promocję twórczości osób i firm specjalizujących się w post produkcji audiowizualnej oraz na edukacji branżowej. Prezentują technologie, które wspierają opowiadanie historii filmowych i poruszają zagadnienia związane z przyszłością. Program wydarzenia nastawiony jest na networking w swobodnej atmosferze wymiany doświadczeń i spotkań z ciekawymi projektami.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zamaskować zbyt szerokie biodra ubraniami?
Jak zamaskować zbyt szerokie biodra ubraniami?
Borykasz się z problemem szerokich bioder? Sprawdź nasze rozwiązania, aby zamaskować zbyt szerokie biodra i wyglądać pięknie każdego dnia!
Co warto wiedzieć o próbach złota i srebra?
Co warto wiedzieć o próbach złota i srebra?
Próba w jubilerstwie to stosunek masy czystego metalu szlachetnego do masy stopu – im wyższa, tym więcej znajduje się go w danej ozdobie.
Gustowne świeczniki szklane
Gustowne świeczniki szklane
Ponadczasowe świeczniki szklane są doskonałą dekoracją w wielu miejscach. Możemy je wybrać na ślub, kiedy zależy nam na elegancji i oryginalności.
Ostatnie wpisy