Malachit  – motyw przewodni biżuterii od Ti Sento. Kolekcja idealna jako prezent świąteczny!
Nowe kolekcje

Malachit – motyw przewodni biżuterii od Ti Sento. Kolekcja idealna jako prezent świąteczny!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Malachit jest znanym kamieniem szlachetnym, jednym z najtwardszych, jakie stosuje się w jubilerstwie. W biżuterii spotkasz go najczęściej w kolorze zieleni i brązu. I w takiej postaci występuje w kolekcji marki  Ti Sento. Jeśli szukasz oryginalnego prezentu świątecznego dla bliskiej osoby, zobacz co oferuje włoska marka!

Kolekcja Malachite lights charakteryzuje się określonym stylem i niesie ze sobą specjalne przesłanie. Dodatkowo nowa kolekcja zawiera limitowany zestaw Red Carpet. Bohaterami są tutaj charakterystyczne kształty węża, które są zdobione złotem i szmaragdowo-zielonymi kamieniami, wykończone błyszczącymi, białymi cyrkoniami. Niezwykłe, kultowe, luksusowe. Strzały to kolejny symbol w kolekcji wyrażający siłę i obrany kierunek. Te elementy biżuterii zostały zaprojektowane jako całe strzały lub stylizowane pióra strzałek, a cechuje je zabawa geometrią i kontrastami kolorów.

materiały prasowe Ti Sento

                                       

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
5 stylizacji w stylu lat 70., które wciąż zachwycają i są na topie!
5 stylizacji w stylu lat 70., które wciąż zachwycają i są na topie!
Jak stworzyć stylizację inspirowaną latami 70.? Na jakie elementy warto zwrócić uwagę? Poznaj nasze propozycje!
Biżuteria męska – stylowe dodatki do każdej stylizacji
Współcześni mężczyźni coraz częściej decydują się urozmaicić swoje stylizacje biżuterią. Zainteresowanie tego typu produktami sprawia, że ich wybór jest coraz większy.
Kiedy wykonuje się przeszczep włosów?
Kiedy wykonuje się przeszczep włosów?
Borykasz się z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoja fryzura coraz bardziej się przerzedza, a zakola stają się coraz większe? Przekonaj się, czy zabieg przeszczepu włosów jest dla Ciebie!
Ostatnie wpisy