Moda i sztuka, czyli pokazy Chanel Métiers d’art
Pojęcia

Moda i sztuka, czyli pokazy Chanel Métiers d’art

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chanel Métiers d’art to specjalny, odbywający się co roku pokaz domu mody Chanel. Jest to niesamowite wydarzenie, które gwarantuje wyszukane i pełne nietuzinkowych detali kreacje.  

Ostatni pokaz kolekcji Métiers d’art 2020/21 odbył się w Château de Chenonceau, położonym w Dolinie Loary, znanym również jako „Le Château des Dames”. Od lat marki modowe słyną z wystawnych pokazów mody, przyciągając tłumy redaktorów, znanych osobistości i kupujących do luksusowych lokalizacji, w których się odbywają. Pandemia COVID-19 zmieniła formę tych wydarzeń – wiele marek znalazło alternatywne sposoby prezentacji swoich kolekcji. 

Dyrektor artystyczna Chanel, Virginie Viard zdecydowała się wystawić coroczną kolekcję Métiers d’Art, z tym że marka zaprosiła tylko jedną osobę na widownię: Kristen Stewart. Pokaz odbył się w ogromnej posiadłości należącej do Catherine de 'Medici, słynnej włoskiej szlachcianki i królowej Francji. Spośród kreacji można było ujrzeć np. czarno-białą kratkę na spódniczkach mini, w połączeniu z rajstopami w pastelowych odcieniach i charakterystycznymi dla Chanel kurtkami bouclé.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odważny dekolt – czy da się go nosić z klasą?
Odważny dekolt – czy da się go nosić z klasą?
Zastanawiasz się, czy dekolt w kształcie litery V jest odpowiedni dla Ciebie? Sprawdź komu pasuje i jak nosić ten odważny dekolt!
Biżuteria inspirowana latami 70. – nowość od Ti Sento
Biżuteria inspirowana latami 70. – nowość od Ti Sento
Zobacz najnowszą propozycję biżuterii od marki Ti Sento, która została stworzona w estetyce lat 70.
Rozkładamy na czynniki pierwsze przeszczep włosów metodą FUE
Rozkładamy na czynniki pierwsze przeszczep włosów metodą FUE
W doniesieniach dotyczących nowoczesnych technik przeszczepu włosów często spotyka się informacje na temat metody FUE. Na czym ona polega? Czym różni się od swojej poprzedniczki – metody FUT?
Ostatnie wpisy