Tilda Swinton – oryginalna i utalentowana. Jaki jest jej styl?
Ikony

Tilda Swinton – oryginalna i utalentowana. Jaki jest jej styl?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Biorąc pod uwagę gwiazdy światowego formatu, nie możemy się przyzwyczajać do myśli, że ich styl będzie niezmienny. Wśród wielu barwnych osobowości na szczególną uwagę zasługuje Tilda Swinton.

Wyjątkowość Tildy Swinton

Tę niezwykłą aktorkę mogliśmy oglądać w wielu produkcjach filmowych. Z pewnością dobrze znają ja wszyscy ci, którym przyszło obejrzeć Doctora Strange’a. Wcieliła się tam w Starożytną, a jej wyjątkowy wygląd z pewnością wart był zapamiętania. Ta wysoka, androgeniczna, a jednocześnie nietypowej urody aktorka pokazała, że z takimi cechami można wspaniale prezentować się w przeróżnych kreacjach. Pasuje do niej zarówno szereg wieczorowych sukni, jak i eleganckie, męskie stylizacje. Noszenie przez nią strojów w męskim stylu pokazuje, że unisex króluje w modzie i stylizacji. Tilda Swinton znana jest z tego, że wypracowała swój własny styl ubioru, który zdecydowanie jest nie do podrobienia.

Tilda Swinton – na jaki styl stawia?

Wiemy, że Tilda Swinton lubi bawić się męskimi stylizacjami. To właśnie je najczęściej wybiera na wielkie wyjścia. Stawia przede wszystkim na proste elementy, ale nietuzinkowe. Dzięki zestawieniu błyszczącej marynarki ze stonowanymi spodniami i wzorzystą koszulą jest w stanie wywołać piorunujące wrażenie. Choć stosuje pozornie banalne połączenia, całościowo sprawia, że efekt jest niesamowity. Wzorując się na Tildzie, można sięgnąć po obecnie niezwykle modne propozycje, które skupiają się na maksymalnej prostocie fasonów, minimalizmie barw. Co więcej, styl, który prezentuje ta aktorka, jest niezwykle prosty do odtworzenia.

Na przekór trendom

W przygotowywaniu swoich stylizacji Tilda Swinton stawia przede wszystkim na to, aby stanowczo unikać ślepego podążania za trendami mody. Zamiast tego stara się dobierać stroje tak, aby mieć pewność, że to ona czuje się w nich dobrze. W związku z tym stała się ikoną nowej kobiecości i oryginalności, pokazując kobietom na całym świecie, że strój męski wygląda świetnie nie tylko na mężczyznach. Z pewnością zyskuje na tym rozwijający się styl unisex, który unika jednoznacznego, stereotypowego podziału ubioru na męski i damski. Jeśli dodamy do tego promowanie sięgania po stylizacje wygodne, minimalistyczne, a jednocześnie wyjątkowe, otrzymamy wiele możliwości, aby tworzyć swoje własne, wyjątkowe kompozycje stylistyczne.

Oryginalność przede wszystkim

Sama aktorka chętnie prezentuje się nie tylko na wielkim ekranie, ale również i na wybiegach mody. Dzięki temu Tilda Swinton ma możliwość zaprezentowania się na wielu polach i pokazania kobietom, że nie muszą obawiać się odważnych, śmiałych rozwiązań. Widząc ją w męskich kolekcjach światowej sławy projektantów mody, możemy mieć pewność, że każdy element ubioru będzie w pełni dopracowany. Dla kobiet ceniących sobie sięganie po nowe, oryginalne rozwiązania dobrym wyjściem będzie zaczerpnięcie rozwiązań, które prezentuje Tilda. Dotyczy to nie tylko stonowanych, ciemnych nakryć, ale i oversize’owych, śnieżnobiałych marynarek wraz z dobranymi do nich szpilkami. Aktorka chętnie stosuje proste fasony, a ograniczenie kolorowych, krzykliwych strojów rekompensuje decydowaniem się na białe lub ciemniejsze barwy. Styl prezentowany przez Tildę Swinton idealnie wkomponowuje się w zamysł trendu unisex.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Trend unisex – poznaj jego główne składniki
Trend unisex – poznaj jego główne składniki
Wciąż zastanawiasz się, czym jest trend unisex i nie wiesz, jak skomponować modowe rozwiązania? Poznaj jego główne składniki!
Color blocking. Najmodniejsze połączenia kolorów
Color blocking. Najmodniejsze połączenia kolorów
Szukasz inspiracji i sposobu, aby Twoje letnie stylizacje wyróżniały się z tłumu? Postaw na color blocking, który jest silnym trendem tego sezonu! Jakie kolory będą modne?
Czy się kierować przy wyborze koszuli?
Czy się kierować przy wyborze koszuli?
Szukasz odpowiedniej koszuli, dzięki której będziesz wyglądała elegancko i zjawiskowo, ale nie możesz znaleźć nic odpowiedniego? Sprawdź, wyjątkowe propozycje od polskich marek.
Ostatnie wpisy