Plusy zakupu garnituru na miarę
Lekcje stylu

Plusy zakupu garnituru na miarę

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Każdy mężczyzna jest inny, ale nie każdy zdaje sobie sprawę z faktu, jak indywidualną kwestią jest dobór odpowiedniego rozmiaru garnituru. Bo tylko w garniturze dobrze skrojonym można wyglądać dobrze.

Gdyby wybór garnituru był tak prosty, jak zakładają niektórzy mężczyźni to prawdopodobnie znacznie mniej czasu przeznaczalibyśmy na zakup tego eleganckiego elementu wyposażenia męskiej garderoby. Bo choć mogłoby się wydawać, że mężczyźnie o standardowych proporcjach pasuje każda marynarka i klasyczne spodnie to jednak nie zawsze finalnie otrzymujemy taki obraz mężczyzny w garniturze, jaki zakładaliśmy.

Sztuka dopasowania odpowiedniego garnituru do sylwetki udaje się wyłącznie profesjonalistom. To im warto zaufać i pozwolić przygotować dla siebie garnitur dopasowany na miarę. A dlaczego jeszcze warto kupować garnitur na specjalne życzenie?

Indywidualny krój wyróżniający się w tłumie – garnitur jedyny w swoim rodzaju

W sklepach z elegancką odzieżą męską można spotkać wiele różnorodnych fasonów garniturów, ale nie oznacza to wcale tego, że na jednej imprezie nie spotkasz mężczyzny, który posiada dokładnie ten sam model, co Ty. 

Standardowe kolekcje garniturów z sieciówek mają bowiem bardzo podobny wzór, a najczęściej wyróżniają się wyłącznie kolorem. Nie trzeba długo szukać, by na jednej imprezie spotkać mężczyzn w tym samym modelu. Tymczasem na specjalne okazje warto prezentować się wyjątkowo i indywidualnie.

Garnitur na miarę daje nam możliwość ubrania się w coś, czego nie będzie miał żaden inny mężczyzna, Co więcej nikt nie kupi takiego garnituru nawet wówczas, gdy po imprezie spróbuje nas skopiować. Dzięki tak przygotowanemu zestawowi, poczujemy się, wyjątkowo, niezwykle oryginalnie i bardzo męsko, czyli dokładnie tak, jak każdy mężczyzna lubi najbardziej!

Garnitur na miarę – dobra jakość na długie lata

Garnitur kupujemy zawsze z myślą o kilkuletnim zastosowaniu. Nie ma się zatem czemu dziwić, że wybierając określony model, decydujemy się na zakup droższego wariantu, ale o niezawodnej jakości. Dobry garnitur musi prezentować się nienagannie, a na to pozwalają wyłącznie dobrej jakości materiały, jak wełna.

Dobrej jakości modele garnituru na miarę znajdziesz tu: https://milermenswear.com/strony-informacyjne/szycie-na-miare-garniturow-poznan

Trudna sylwetka, a garnitur na miarę?

Nie każdy mężczyzna z łatwością kupi garnitur. Wręcz przeciwnie, większość Panów ma z tym nie lada problem, bo utrudnieniem w jego wyborze jest specyficzna sylwetka charakteryzująca się np. wyjątkowo atletycznie zbudowanymi nogami, rozbudowanymi plecami, nadwagą brzucha, długimi nogami i krótkim tułowiem. Nawet jeśli w podanych przypadkach udaje się nam bez kłopotu dopasować marynarkę, to ze spodniami mamy już dużo większy problem i odwrotnie.

Tylko zestaw szyty może być w takich przypadkach dosłownie strzałem w dziesiątkę.

Tworząc swój model garnituru wcielasz się w rolę projektanta!

A zatem eliminujesz wszystkie te elementy, które zwykle totalnie nie podobają Ci się w garniturach dostępnych w sklepach. Możesz również dodać coś, co już od dawna chciałeś umieścić w swoim eleganckim zestawie, ale trudno było odnaleźć podobny wzór w gotowcach.

Wcielając się w rolę projektanta, tworzysz własny garnitur na miarę, który po prostu Ci się podoba, i w którym wreszcie poczujesz się męsko i odważnie, niezależnie od wyzwania, które przyjdzie Ci podjąć.

Zdjęcie główne: materiał od klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealny zestaw mebli do salonu – praktyczne porady i inspiracje
Jak wybrać idealny zestaw mebli do salonu – praktyczne porady i inspiracje
Odkryj praktyczne porady i inspiracje, które pomogą Ci wybrać idealny zestaw mebli do salonu. Dowiedz się, jak połączyć funkcjonalność, styl i komfort, aby stworzyć przestrzeń, której zazdroszczą inni.
Jak terapia falą uderzeniową może pomóc w modelowaniu sylwetki?
Jak terapia falą uderzeniową może pomóc w modelowaniu sylwetki?
Odkryj skuteczność modelowania sylwetki za pomocą terapii falą uderzeniową. Artykuł omawia jak technologia ta może przynieść zadowalające efekty w krótkim czasie.
Odzieżowe inspiracje z życia i twórczości Coco Chanel
Odzieżowe inspiracje z życia i twórczości Coco Chanel
Zanurz się w świat Coco Chanel, od której twórczości czerpią inspiracje projektanci na całym świecie. Dowiedz się, jak wykorzystać jej odzieżowe koncepcje w swoim stylu.
Ostatnie wpisy